Negocjuj cenę. U nas kupisz najtaniej.

Darmowa dostawa Szczegółowa dokumentacja Darmowe dodatki

#Wnętrza 21 lutego 2023

 

Wszędzie jedna podłoga

Jeśli szukamy naprawdę ekonomicznego rozwiązania, które zapewni nam estetyczną, trwałą podłogę w całym domu czy mieszkaniu, to powinniśmy postawić na sztywne panele winylowe najnowszej generacji, Alpha Vinyl. Dlaczego? Ponieważ podłogę tę możemy położyć w każdym pomieszczeniu. - Zarówno sam materiał, jak i sposób łączenia poszczególnych paneli sprawia, że podłoga jest w 100% wodoszczelna – podkreśla Łukasz Koszczyc, ekspert Quick-Step. Zatem można ją położyć i w kuchni, i w łazience. Tu ważny jest stosowany przez Quick-Step system zabezpieczenia połączeń poszczególnych desek wraz z zamkiem Uniclic®. System ten zapobiega przenikaniu rozlanych płynów przez łączenia, co jest szczególnie istotne w przypadku tzw. mokrych pomieszczeń. Ta sama podłoga w różnych pomieszczeniach mieszkania to również jeden koszt. Zyskujemy też wrażenie przestronności wnętrza, tak istotne w przypadku małych metraży.

Zintegrowany podkład i samodzielny montaż

Podłogi winylowe coraz bardziej podbijają serca Polaków. Aktualnie największym zainteresowanie cieszą się wśród kupujących sztywne podłogi winylowe. Dlaczego? Bo mają wiele zalet. Dostępność sztywnych paneli winylowych Alpha Vinyl ze zintegrowanym podkładem pozwala też na konkretne oszczędności. Co to oznacza? - Jeśli podkład kupujemy osobno, wówczas znacznie wydłuża się praca ekipy montażowej, a zarazem rosną koszty usługi montażu – mówi Łukasz Koszczyc z Quick-Step. - Mało tego, sztywne panele Alpha Vinyl są tak łatwe w montażu, że można przeprowadzić instalację we własnym zakresie. Mocny rdzeń paneli ma jeszcze jedną zaletę: w większości przypadków nie trzeba przygotowywać podłoża przed montażem, np. usuwając stare płytki. A to też kolejne oszczędności.

Niższe koszty ogrzewania podłogowego

Ogrzewanie podłogowe zapewnia komfort dla naszych stóp, co szczególnie cenimy w łazience czy sypialni. Podłoga winylowa Alpha Vinyl idealnie współpracuje z tradycyjnym systemem ogrzewania podłogowego, w rezultacie komfort cieplny uzyskujemy przy dużo niższej temperaturze powietrza niż w przypadku tradycyjnych grzejników. Co więcej, góruje nad podłogami drewnianymi pod względem oporu cieplnego. Prowadzi to do zmniejszenia inwestycji w ogrzewanie naszych czterech kątów.

 

Trwałość na lata

Podłogi winylowe marki Quick-Step mają gwarancję 25 lat w zastosowaniach domowychIch trwałość gwarantuje starannie opracowany proces produkcji. Co więcej, są one odporne na plamy, zarysowania i wodoodporne. Dlatego cenią je właściciele psów i kotów. Można panele kłaść w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach i łatwo jest je utrzymać w czystości - zauważa Łukasz Koszczyc.

Nowoczesne podłogi winylowe potrafią zaskoczyć estetów. Mogą imitować wybrany gatunek drewna, kamień czy beton. I to nie tylko wizualnie, ale również poprzez wrażenia dotykowe. Na ich popularność wpływa też to, że bardzo skutecznie wyciszają dźwięki i są ciepłe, przyjemne dla stóp. Można więc dzięki nim mieć wysokiej jakości podłogę, ale i sporo zaoszczędzić.

 

lifestyle.newseria.plDlaczego warto kupić projekt u nas?

Negocjuj cenę,
u nas kupisz najtaniej
Darmowa
dostawa
Bezpłatne zgody
na zmiany
Szczegółowa
dokumentacja
Pomoc w wyborze
projektu
Pakiet darmowych
dodatków dla inwestora

Nasi partnerzy

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.