Negocjuj cenę. U nas kupisz najtaniej.

Darmowa dostawa Szczegółowa dokumentacja Darmowe dodatki

#Budowa 12 lutego 2023

Drzwi wejściowe to prawdziwa ozdoba domu i jego wizytówka. Powinny być więc estetyczne, dopasowane do wyglądu budynku. Takie drzwi mają również za zadanie zapewniać nam bezpieczeństwo. W polskich warunkach klimatycznych bardzo ważną ich funkcją jest także ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i chłodem. Oszczędność energii wymuszają na nas przepisy (współczynnik przenikania ciepła drzwi zewnętrznych nie może być większy niż 1,3 W/m2K), ale i prosty rachunek ekonomiczny. Im mniej ciepła „ucieknie” na zewnątrz domu, tym mniejsze będą rachunki za jego ogrzewanie. Okres eksploatacji drzwi to kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat, więc oszczędności zyskujemy przez cały ten czas.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne – wejście z klasą

Jeśli planujemy wymianę starych drzwi zewnętrznych lub ich montaż w nowym budynku, stoimy przed wyborem konkretnego produktu. Czy estetyka i bardzo dobre parametry użytkowe mogą w tym przypadku iść w parze? Jak najbardziej. Nie musimy wybierać drzwi tylko „pięknych” lub tylko „ciepłych”. Przykładem rozwiązania, które łączy w sobie te cechy są aluminiowe drzwi wejściowe ThermoSafe Decoral marki Hörmann. Posiadają one wyjątkowo atrakcyjną wizualnie powierzchnię, a przy tym zapewniają doskonałą izolacyjność cieplną. – Ciepłe drzwi zewnętrzne to ważny, wręcz niezbędny element ciepłego domu. Model ThermoSafe osiąga współczynnik przenikania ciepła na poziome Ud ok. 0,87 W/m2K oraz zapewnia poczucie bezpieczeństwa dzięki klasie przeciwwłamaniowej RC 3, oferowanej w standardzie. Są to więc drzwi, które potwierdzają, że połączenie piękna, bardzo dobrej ochrony termicznej i wysokiego bezpieczeństwa jest jak najbardziej możliwe – mówi Krzysztof Horała, Prezes Zarządu Hörmann Polska, Partnera kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ – Zadbaj o ciepły dom”.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne dają nam również możliwość personalizacji i dobrania wyposażenia dodatkowego, dopasowanego do naszych potrzeb. W przypadku drzwi ThermoSafe są to m.in. rozwiązania zapewniające łatwy, inteligentny i komfortowy dostęp do domu. Wystarczy wprowadzić kod, przyłożyć palec do czytnika lub po prostu użyć smartfonu.

Wybierz drzwi bez wychodzenia z domu

Liczba dostępnych na rynku modeli drzwi wejściowych oraz ich różnorodnych konfiguracji sprawia, że wybór odpowiedniego produktu nie jest łatwy. Jeśli chcemy zaoszczędzić cenny czas, zamiast wizyty w kolejnych punktach sprzedaży możemy skorzystać z wirtualnego konfiguratora. Dzięki temu, wystarczy kilka kliknięć myszką, aby dopasować wymarzone drzwi. Szybko wypróbujemy dostępne warianty na komputerze lub tablecie, dopasujemy wzór, kolor, wielkość oraz poznamy sugerowaną cenę produktu.

W przypadku drzwi ThermoSafe Decoral marki Hörmann do wyboru jest 18 wyjątkowych wzorów dekoracyjnych, m.in. z powierzchnią w stylu zardzewiałej patyny, jasnego cementu czy imitującą szlachetne drewniane wykończenie. Nanoszone są one na malowaną proszkowo aluminiową płytę drzwiową opatentowaną metodą powlekania. Charakteryzuje się ona trwałością koloru i wiernym odwzorowaniem detali. Niezwykłej elegancji dodaje też drzwiom profil ramy oraz uchwyty zewnętrzne i aplikacje dostępne w modnym kolorze głębokiej czerni.

Drzwi zewnętrzne z ciepłym montażem

Ciepłe drzwi zewnętrzne zapewnią skuteczną ochronę przed chłodem tylko, gdy zostaną odpowiednio zamontowane. Prace montażowe najlepiej zlecić fachowej ekipie, rekomendowanej przez producenta, zgodnie z zasadą, że dobry montaż jest tak samo ważny, jak dobry produkt. Dzięki temu, w pełni wykorzystamy możliwości, jakie dają nam nowoczesne rozwiązania. Na wymianę drzwi zewnętrznych możemy pozyskać dotację np. z programu „Czyste Powietrze”. W nowej wersji programu, przy zakupie i montażu stolarki drzwiowej wysokość dofinansowania (czyli procent faktycznie poniesionych kosztów kwalifikowanych) może wynieść nawet do 100%, przy najwyższym poziomie wsparcia. Zadbamy więc o ciepły dom, już od progu.

 centrumprasowe.pl

fot. hormann.plDlaczego warto kupić projekt u nas?

Negocjuj cenę,
u nas kupisz najtaniej
Darmowa
dostawa
Bezpłatne zgody
na zmiany
Szczegółowa
dokumentacja
Pomoc w wyborze
projektu
Pakiet darmowych
dodatków dla inwestora

Nasi partnerzy

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.